انتشار : 1397/10/21 بازدید : 60

دیدار رئیس جدید شورای نظام دامپزشکی مازندران با مدیرکل دامپزشکی استان/ تعامل و همدلی بخش خصوصی و دولتی

دیدار رئیس نظام دامپزشکی مازندران با مدیرکل دامپزشکی استان

«دکتر محمدحسن گلپایگانی» رئیس جدید شورای نظام دامپزشکی استان مازندران با حضور در اداره کل دامپزشکی استان با «دکتر سید حسین رضوانی» دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران، وی در این دیدار با ارائه برنامه های خود هدف از این دیدار را ایجاد تعامل و همدلی فی مابین بخش خصوصی و دولتی برای پیشبرد اهداف سازمانی اعلام کرد و افزود، هدف اصلی این است که در راستای اعتلای حرفه دامپزشکی در مازندران، با تلاش تیم منتخب شورای نظام دامپزشکی مازندران به مجموعه تولید استان کمک شود و اعضای شوراء آماده هر گونه همکاری با بخش دولتی برای رسیدن به هدف مشترک می باشند.

گلپایگانی که پیش از این سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی بود، اظهار داشت: با توجه به شناخت کاملی که از قوانین، دستورالعملها و ضوابط بهداشتی دامپزشکی دارم به لطف پروردگار و با راهنمائیهای مدیریت ارشد استان در حوزه دامپزشکی تلاش خواهیم کرد تا مشکلات را از پیش روی تولیدکننده ها برداشته و در حمایت از تولید داخلی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط مرتبط مسیر تولید را هموار سازیم.

رضوانی مدیر کل دامپزشکی مازندران نیز در این دیدار ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای گلپایگانی و سایر اعضای جدید شورای خاطرنشان ساخت: شرایط اقتصادی کنونی برای تولیدکنندگان سخت و دشوار است و نظام دامپزشکی باید بگونه ای عمل نماید تا با ارائه راهکارهای فنی و مناسب در راستای حمایت از تولید و تولیدکننده ، موانع موجود برداشته شود.

وی درخواست کرد تا شورای جدید نظام دامپزشکی مازندران به ریاست و مسئولیت گلپایگانی، با برنامه ریزی و ایجاد بستر مناسب برای اجرای قوانین و مقررات سازمان دامپزشکی کشور تمام توان خود را بکار گیرد تا رضایتمندی مناسبی برای تولیدکنندگان بوجود آید.