انتشار : 1399/09/10 بازدید : 306

دیدار رئیس بسیج جامعه کشاورزی مازندران با رئیس شورای نظام دامپزشکی استان.

دکتر رحمتی مسئول بسیج جامعه کشاورزی مازندران با دکتر گلپایگانی رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران ، دیدار و پیرامون همکاری های مشترک با یکدیگر گفتگو نمودند.

به مناسبت هفته بسیج ، رئیس سازمان بسیج جامعه کشاورزی استان با حضور در نظام دامپزشکی با دکتر گلپایگانی دیدار و در زمینه همکاری های مشترک به منظور ارتقا وضعیت بهداشتی ، حفظ سرمایه های دامی گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر گلپایگانی با ذکر توانمندی های همکاران دامپزشک و اعضای نظام دامپزشکی به نقش ویژه و پررنگ آنان در بحرانها و حوادث طبیعی ، بسیج امکانات به منظور کاهش الام مردم و کنترل بیماریها اشاره و خواستار کمکهای مردمی به ویژه نهادهای انقلابی در پشتیبانی لجستیکی اعضای نظام دامپزشکی در خدمت رسانی بیشتر به مردم شد.

دکتر رحمتی ، رئیس سازمان جامعه کشاورزی استان نیز با برشمردن ویژگیهای دامپزشکی و خدمات ارائه شده به جامعه کشاورزی و دامداران امادگی سازمان مطبوع خود را در زمینه همکاری های مشترک به منظور کاهش بروز و شیوع بیماریهای دامی اعلام و خواستار تداوم و گسترش ان گردید.

در حاشیه این مراسم، لوح یادبود سازمان بسیج به نظام دامپزشکی استان اهدا گردید.

همچنین به مناسبت هفته بسیج ، سامانه تلفن گویا (نوبت دهی تلفنی ) شورای  نظام دامپزشکی استان نیز افتتاح گردید.

دکتر گلپایگانی هدف از اجرای این سامانه را کاهش تردد های مراجعین، تکریم ارباب رجوع ، صرفه جویی در وقت و هزینه عنوان نمود.